• Головна
  • Мостом через Серет біля Білої автомобілі вже не лише їздять, їх там лишають на стоянку (Фото)
15:33, 2 серпня 2017 р.

Мостом через Серет біля Білої автомобілі вже не лише їздять, їх там лишають на стоянку (Фото)

Мостом через Серет біля Білої автомобілі вже не лише їздять, їх там лишають на стоянку (Фото)

Найрізноманітнші акти розправи згенерували обурені користувачі соцмережі у коментарях під фото, розміщеному у спільноті від Тарнополя до Тернополя.

На фото зафіксовано бус на мості через Серет, де активісти недавно облаштували нормальний заїзд для велосипедистів, а згодом дорогу там було заасфальтовано.

Власне, цим почали користуватися водії, які переїжджають через міст, приїжджаючи зі сторони так званого "дальнього пляжу", аби відпочити на каналі.

Як довго витримають такі навантаження мішки з щебенем, які були використані для заїзду на міст, а потім зверху заасфальтовані – питання риторичне.

Врешті на мості почали вже й зупинятися.

"Бидло паркується на білецькому мості. Підкажіть як з цим боротися???", – йдеться в підписі до фото в спільноті  Від Тарнополя до Тернополя.

В коментарях люди пропонують спалити автомобіль, пробити йому колеса, підірвати гранатою, втопити в озері, побити водія. Водночас більшість сходиться в конструктивні пораді, що очевидцям варто було викликати поліцію, попередньо зафіксувавши правопорушення з допомогою фото.

Фото: Володимир Бенцал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міст

Коментарі

Оголошення
live comments feed...