• Головна
  • На Тернопільщині є багато випускників, які взагалі не пройшли мінімального порогу ЗНО
16:28, 31 серпня 2017 р.

На Тернопільщині є багато випускників, які взагалі не пройшли мінімального порогу ЗНО

На Тернопільщині є багато випускників, які взагалі не пройшли мінімального порогу ЗНО

Незважаючи на те, що Тернопільщина в загальноукраїнському рейтингу за результатами ЗНО посідає третє місце, є багато випускників, які взагалі не пройшли мінімального порогу.

Нагадаємо, цього року мінімальний поріг зовнішнього незалежного оцінювання був нижчий, ніж торік. Утім, 23 % або 1053 учні, а це майже кожен четвертий, його пройти не змогли.

Так, у відсотковому відношенні 6% учнів не склали ЗНО з української мови, 11% – з історії України, більше 10% – з англійської мови і стільки ж з математики. А в Бережанському та Тернопільському районах цей показник з математики склав аж понад 30%. Значно гірші показники з фізики і хімії, адже їх не склали 26 і 19% відповідно.

Такі дані озвучили 30 серпня під час чергової колегії Тернопільської обласної державної адміністрації, повідомляє Галас.

Під час колегії, власне, наголосили, що проблема у тому, що у переважній більшості загальноосвітніх навчальних закладах предмети математично – природничого профілю продовжують вивчати «на пальцях». А для цього потрібно обладнати спеціальні кабінети, придбати сучасні технічні засоби для запровадження та використання високоефективних методів навчання. Адже держава створює для цього всі можливості, зокрема, фінансує на ці потреби опорні навчальні заклади, яких наразі в області є лише 16.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ЗНО #підсумки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...