Для обходу Тернополя побудують нову об'їзну за 20 млн євро

Для обходу Тернополя побудують нову об'їзну за 20 млн євро, Григорій Андрощук

Грант Євробанку на 20 млн євро виграли для Східного обходу Тернополя.

Нова об’їзна Тернополя з’єднає дві міжнародні траси і розвантажить міські вулиці. Проект будівництва вже погоджено. Ремонтники припускають, що саме будівництво дороги розпочнеться в 2019 році. 

Тернопільщина виграла гранд, згідно з яким Європейським інвестиційним банком виділено 20 млн євро на будівництво Східного обходу Тернополя. Це 8, 6 км дороги, яку побудують «з нуля». Про це повідомив начальник Служби автодоріг в області Богдан Юлик.

Східна об’їзна дорога Тернополя довжиною 8,6 км дозволить рухатися з Львівської, Кременецької та Підволочиської трас, не в’їжджаючи у місто, - пояснив 20 хвилин Богдан Юлик. - Вона з’єднає населені пункти Шляхтинці та Смиківці. Згідно із задумом дорожників, нова об’їзна пролягатиме між міжнародними трасами М-12 і М-19. Також вона стане частиною транснаціонального коридору GOhighway, котрий пролягатиме між польськими портовими містами Гдиня та Гданськ і українськими – Одеса і Миколаїв. Проект коштуватиме близько 20 мільйонів євро. Проект будівництва вже погоджено.

об'їзна євро грант
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі