Із красивими світлинами на фоні аераційних фонтанів тернополянам варто поспішити (фото)

Із красивими світлинами на фоні аераційних фонтанів тернополянам варто поспішити, Дмитро Бондаренко

За кілька днів усі фонтани міста законсервують аж до весни. Аераційні фонтани в тому числі.

Аераційний фонтан на Набережній, через який Тернопіль порівнюють з Лас-Вегасом, працюватиме ще кілька днів - 19-22 жовтня. Тож у городян та гостей міста ще є час, аби помилуватися красою фонтану з підсвіткою увечері, пише 20 хвилин.

- Спершу планували, що фонтани у Тернополі працюватимуть лише до Покрови. Але оскілька тепла погода, то графік продовжили до 20 жовтня,- повідомляють у прес-службі управління ЖКГ. - І всі фонтани у місті 20 жовтня законсервують. Усі, крім аераційного на Набережній ставу. Бо його ще не здали в експлуатацію, оскільки ще проводять пусконалагоджувальні роботи. Як пояснили у прес-службі, щовечора цей фонтан працює не лише для того, щоб потішити тернополян та гостей міста, а й для налагодження багатьох ньюансів, які невидимі для перехожих. Але добре помітні для фахівців.

- Зараз обговорюють, якою має бути висота струменя, яке освтілення, щоб все було максимально ефектно, - додають у прес-службі. - Тому, можливо, тернополяни помічають, що щоразу фонтан працює по-різному. Аераційний фонтан працюватиме поки дозволить погода і поки не завершать усі роботи. Орієнтовно фонтан працюватиме до понеділка, 23 жовтня. Після усіх налаштувань фонтан передадуть на баланс КП "Водоканал".

Із красивими світлинами на фоні аераційних фонтанів тернополянам варто поспішити (фото), фото-1
Із красивими світлинами на фоні аераційних фонтанів тернополянам варто поспішити (фото), фото-2 Із красивими світлинами на фоні аераційних фонтанів тернополянам варто поспішити (фото), фото-3 Із красивими світлинами на фоні аераційних фонтанів тернополянам варто поспішити (фото), фото-4
фонтан набережна Став
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі