![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
10:03, 1 травня 2018 р.
Син тернопільського шоумена Сергія Притули став барабанщиком у Дзідзьо (ФОТО)
![Син тернопільського шоумена Сергія Притули став барабанщиком у Дзід... Син тернопільського шоумена Сергія Притули став барабанщиком у Дзідзьо (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Геніальний кулінар, юний режисер і стиліст від Бога. Кого лише не довелося відгадувати Славі Камінській (група «НеАнгелы) і Дзідзьо на шоу «Супер СуперІнтуїція». Причому усіма незнайомцями були діти. І не просто діти, а діти зірок! Не обійшлося в тусовці юних обдарувань без сина Сергія Притули Дмитра. Виявляється, хлопець – крутий барабанщик.
– Я навчаюся гри на барабанах у Школі року, – розповів юний ударник. – Барабанна установка є і в мене вдома. Вона особлива, електронна. І звук у навушниках чую тільки я. Бо уявіть, якби я вдома грав на звичайних барабанах, з нами б жоден сусід не дружив!
До речі, до барабанної справи Притулу-молодшого долучив Притула-старший, пише "Доба".
– Знаєте, чому Діма пішов саме на барабани? – по секрету розповів Славі і Дзідзьо ведучий Нового каналу Сергій Притула. – Бо я йому пояснив, що гітаристи популярні тільки у школі, а потім наймоднішими хлопцями стають саме барабанщики. І коли на концертах об’являють музикантів, барабанщикам аплодують більше за всіх.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:04, 16 липня
82
12:12, 16 липня
15
live comments feed...