• Головна
  • Відтепер тернополянам в чеках округлюватимуть суми (схема)
20:29, 2 липня 2018 р.

Відтепер тернополянам в чеках округлюватимуть суми (схема)

Відтепер тернополянам в чеках округлюватимуть суми (схема)

З 1 липня Національний банк України припиняє карбування монет номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок. Також НБУ вводить правила округлення загальної суми покупки за готівку в бік зменшення при сумі від 1 до 4 копійок або в бік збільшення – при сумі від 5 до 9 копійок.

Округлення не буде застосовуватися при безготівкових розрахунках і стосуватиметься тільки загальної суми покупки в чеку або на іншому документі. Монети номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок, введені в обіг раніше, і далі використовуватимуться як засіб платежу. Регулятор не вилучатиме їх з обігу.

Рішення про припинення карбування дрібних монет дозволить скоротити витрати держави на забезпечення грошового обігу на більш ніж 90 мільйонів гривень на рік. Підприємства торгівлі і сфери послуг, які застосовують реєстратори розрахункових операцій, під час проведення готівкових розрахунків будуть вказувати в чеках загальні суми до і після округлення. Ці дії у межах законодавства не вважатимуться знижкою чи надбавкою, рекламою, стимулюванням продажу товарів (робіт, послуг). Повідомляє НБУ.

Відтепер тернополянам в чеках округлюватимуть суми (схема), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Тернопіль #розрахунок #округлення #чек

Коментарі

Оголошення
live comments feed...