• Головна
  • Стало відомо, чому горів спиртзавод на Тернопільщині
18:02, 3 липня 2018 р.

Стало відомо, чому горів спиртзавод на Тернопільщині

Стало відомо, чому горів спиртзавод на Тернопільщині

Днями на прес-конференції керівник ГНПУ в Тернопільській області повідомив про те, що пожежа на Зарубинському спиртзаводі, яка трапилася 23 червня, спричинена недотриманням правил пожежної безпеки.

Керівництво Збаражчини відповідально віднеслося до пожежі на місцевому спиртзаводі та здійснило відповідні заходи щодо встановлення її причини. Отож, за результатами експертизи, проведеної Тернопільським обласним лабораторним центром Міністерства охорони здоров’я України, у місті Збаражі по вулиці Заводська та вул. Зелена, біля спиртової бази, вміст вуглецю оксиду, ангідриду сірчистого, азоту діоксину не перевищує гранично допустимої концентрації, пише "Тернополяни".

Наступним кроком до вияснення причин пожежі став додатковий огляд території Зарубинецького спиртзаводу за участі відповідних органів. За яким встановлено вибух однієї із цистерн.

–Головною версія про результати вибуху у Збаражі стало порушення правил пожежної безпеки при зберіганні легкозаймистих матеріалів. Нам відомо, що вантажний автомобіль приїхав на територію спиртзаводу та зливав біоетанол після чого і сталося первинне запалювання, а вже потім – вибух. На щастя, усі працівники встигли врятуватися, –пояснив Олександр Богомол.

Зазначимо, що у Збаразькій райдержадміністрації наразі підраховують збитки, завдані вогнем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пожежа #спиртзавод

Коментарі

Оголошення
live comments feed...