• Головна
  • 10 причин обрати ТНТУ імені І. Пулюя
17:20, 5 липня 2018 р.

10 причин обрати ТНТУ імені І. Пулюя

10 причин обрати ТНТУ імені І. Пулюя

Уже 12 липня стартує вступна кампанія 2018 року і абітурієнтам потрібно обирати майбутнє місце навчання. Вдало обраний заклад вищої освіти гарантуватиме високий рівень освіти та можливість реалізувати світ розумовий та творчий потенціал.

В конкурентному університетському середовищі молодій людині буває важко визначитись, тому ми спробуємо допомогти Вам у цьому та запрошуємо до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

10 причин обрати саме наш університет:

1. Персонал. Якість освіти в університеті гарантує високопрофесійний науково-педагогічний персонал близько 80% якого становлять доктори та кандидати наук.

2. Матеріало-технічна база. В структурі університету 11 навчальних корпусів та три гуртожитки. До послуг студентів – науково-технічна бібліотека з електронними читальними залами, 50 комп’ютерних класів, 80 спеціалізованих навчально-наукових лабораторій (Fab Lab, лабораторія молока, лабораторія телеметрії та дистанційного керування об’єктами, лабораторія радіопередавальних та радіоприймальних пристроїв, науково-дослідна лабораторія систем вторинного електроживлення, лабораторія супутникових систем зв’язку, лабораторія телекомунікаційних систем та інші).

3. Освіта. Університет впроваджує сучасні інформаційні технології, навчає студентів на основі модернізованих програм, зокрема системи електронного навчання. Впроваджені багатоступеневі освітні програми, які враховують досвід кращих технічних та технологічних університетів світу. Студенти мають можливість широкого вибору освітніх програм та навчальних курсів.

4. Наука. Наукові дослідження в університеті спрямовані на розробку методів аналізу, моделювання, діагностики, прогнозування, техніко-економічного обґрунтування та проектування машин, систем, приладів, інструментів, нових матеріалів для машинобудівної, радіотехнічної, харчової, переробної промисловості, агротехнічного комплексу, медицини та біології, охорони довкілля, наземних комплексів космічного зв’язку та дистанційного зондування землі, проводяться наукові розробки в галузі економіки.

5. Актуальні спеціальності. Підготовка фахівців в університеті здійснюється на 4 факультетах за 26 спеціальностями освітнього ступеня бакалавр та 25 спеціальностями освітнього ступеня магістр, які затребувані на ринку праці та дозволяють випускнику бути впевненим у своєму майбутньому.

6. Міжнародна діяльність. Активно розвиваються програми академічної мобільності. Студенти мають змогу паралельно навчатися в університетах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Франції та інших країн.

Користується популярністю університет в іноземців. Студенти з різних країн мають можливість не тільки здобути ґрунтовні знання але й активно беруть участь у суспільному житті.

Університет активно відвідують іноземні делегації для налагодження взаємної співпраці.

7. Визнання. ТНТУ – член Європейської Асоціації Університетів.

Система управління якістю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що засвідчено сертифікатами виданими німецьким сертифікаційним органом «DQS-Grup».

8. Рейтинги. За результатами академічного рейтингу «Топ-200 Україна 2018» університет займає 38 місце, що є найвищим показником серед усіх закладів вищої освіти м. Тернополя, а в рейтингу «Топ-50 вишів України за оцінками роботодавців» ми знаходимося на 32 місці.

9. Працевлаштування. Університет сприяє формуванню середовища, що підтримує побудову кар’єри студентами, постійно дбає про те, щоб кожен випускник був конкурентоздатний на сучасному ринку праці. Найбільш знаковим і вагомим заходом, який проводиться в рамках працевлаштування студентів та випускників університету є День кар’єри.

10. Відпочинок. Функціонує освітньо-мистецький центр «Політехнік» з актовим залом, плавальним басейном, спортивними залами, майданчиками та стадіоном.

Проводяться спортивні змагання, інтелектуальні ігри, конкурси краси, змагання між факультетами, розважальні концерти, літературні читання тощо.

Обирайте ТНТУ - обирайте майбутнє!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТНТУ #новини_ТНТУ #Тернопільський_національний_технічний_університет #вступна_кампанія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...