• Головна
  • Тернополян приємно здивує зовнішній вигляд декількох колонок-качалок
19:03, 19 липня 2018 р.

Тернополян приємно здивує зовнішній вигляд декількох колонок-качалок

Тернополян приємно здивує зовнішній вигляд декількох колонок-качалок

Тернополян приємно здивує зовнішній вигляд декількох колонок-качалок у Тернополі, які наразі перебувають у процесі реконструкції.

Як повідомив заступник міського голови Леонід Бицюра, ремонт таких помп – непростий процес, який складається із декількох етапів.

— Перед реконструкцією колонок-качалок у Тернополі ми відібрали декілька варіантів їхнього налаштування. Це – відтворення водних колонок 19-го століття. Над цим завданням у нас працювала група архітекторів-проектантів. Сьогодні ми вже підрахували вартість робіт і дуже добре, що знайшовся спонсор, який готовий видати на це доволі пристойну суму із кошторису. Інженерну частину – розрахунки, підведення комунікацій ми вже завершили і наразі перейшли до ливарної частини – підготовки елементів, форм. Бронзові елементи, які формуватимуть колонки, матимуть окреме литво – фігури кота, хлопчика, пташки та інше, — повідомив Тернополянам Леонід Бицюра.

Заступник наголосив, що дуже би хотів, аби нові колонки стали окрасою центральної частини Тернополя і працювала як туристичний магніт для міста.

Варто зазначити, що колонки-качалки традиційно є резервним джерелом води при аваріях на мережах чи планових зупинках насосних станцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #колонка-качалка #реконструкція

Коментарі

Оголошення
live comments feed...