• Головна
  • СТО та кавуновий бізнес. Чим колишні атовці займаються на Тернопільщині?
21:30, 27 липня 2018 р.

СТО та кавуновий бізнес. Чим колишні атовці займаються на Тернопільщині?

Після повернення із зони АТО усі стають загартованішими, та з іще більшим бажання бути незалежним, стати самому собі господарем.

Так, колишній доброволець АТО - Олексій, до війни він мав свій власний бізнес – технічне обслуговування транспортних засобів. Після повернення одразу вирішив повернутися до своєї справи.  Зараз проект базується на безкоштовному наданні фільтрів автомобілям учасників АТО.

Так вони працюють вже більше року. Чоловік пояснює, що є група добровольців, яка допомагає, для них це соціальна адаптація та робочі місця.

«Це вже не один раз ми міняємо, більше ніж 10 авто було поміняно атовцям, які захищали країну, безкоштовно. 4 роки війни фактично поставили економічно на коліна бійців та бізнесменів, які допомагали» - говорить Олексій.

Також свій власний кавуновий бізнес, має колишній боєць АТО - Олег. Ці кавуни вирощені та привезені з плантацій у Херсонській області. Про це розповідають у сюжеті TV-4

Місцевий фермер вже надав ділянку, та все, що потрібно, це тільки зібрати людей, які допомагатимуть. У бізнес Олега також долучилися добровольці.

«Продавці тоже з АТО, це наші побратими. Заробляємо разом, ділимо також порівно» - розповідає чоловік.

Крім кавунів також планують продавати і дині, адже мають вже своїх власних покупців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #бізнес #кавуни #СТО
Оголошення
live comments feed...