• Головна
  • В Тернополі почали "латати" огорожу, яку знесла п'яна водійка (фото)
15:32, 8 серпня 2018 р.

В Тернополі почали "латати" огорожу, яку знесла п'яна водійка (фото)

В Тернополі почали "латати" огорожу, яку знесла п'яна водійка (фото)

Частину паркану, від якого залишилися лише покручені від удару труби, почали відновлювати на Замковій.

Фото виклав у Facebook у спільноту Тернопільські плітки Ігор Качмарський.

"Ремонтують огорожу після п’яної зайки", - написав автор.

Користувачі соцмереж почали критикувати, чому це роблять за кошт бюджету?

"ця матеріальна відповідальність (відновлення пошкодженого майна міста) лягає на ваші і наші кишені! ніразу не чув, шоб той, хто заподіяв якусь шкоду майну міста, за власні кошти його відремонтував чи відшкодував Oleksandr Skrypnyk.

"А чому ремонтують за бюджетні гроші міста? Нехай "зайка" ремонтує за свій кошт, в подальшому буде урок для всіх "зайок", - додає Людмила Купецька.

"За рахунок бюджету міста???" - допитується Nadiia Petryk.

"Звісно. Зайка ясно сказала, кому куди йти", - Lyudmila Bay.

"Зайка в турмі мусить сидіти , а не паркан ремонтувати!" - пише Andrij Andrzej Nazarenko.

Нагадаємо, ДТП трапилася ввечері 6 серпня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #ремонт
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення