• Головна
  • Тернополяни хочуть, аби одноразовий проїзд у громадському транспорті був дійсний не менше 30 хвилин
21:01, 16 вересня 2018 р.

Тернополяни хочуть, аби одноразовий проїзд у громадському транспорті був дійсний не менше 30 хвилин

10 вересня на сайт Тернопільської міської ради була подана петиція, автором якої виступила Уляна Клочай. Петиція стосується впровадження особливого виду квитків.

"Зробити одноразовий проїзд у транспорті дійсним протягом, як мінімум, 30 хвилин". У петиції йдеться:

"У європейський країнах вже давно запровадили одноразові квитки з терміном дії 30-60 хв. Це є зручнішим для людей, адже іноді доводиться пересідати, щоб дістатися місця призначення. Отже, пропоную запровадити термін дії одноразового квитка для Тернополя 30 хвилин".

Як інформує "Тернопільська липа", щоб цю петицію розглянули у міській раді, за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Петиція #одноразовий #проїзд
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення