• Головна
  • Тернополянин поскаржився на злодія, котрий краде лише лампочки "Philips"
16:31, 17 вересня 2018 р.

Тернополянин поскаржився на злодія, котрий краде лише лампочки "Philips"

Тернополянин Тарас Савчук помітив дивну закономірність, за якою почали горіти лампочки біля його помешкання. Невдовзі він дійшов висновку, що причиною тут незвичайний злодій, який добре знається на електроприладах і не позбавлений почуття гумору.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук пан Тарас вирішив опублікувати допис, присвячений цій темі:

"Пост про українців (або просто громадян своєї держави) і стосунки між людьми :-)

Вже майже рік принципово купую лампочки філіпс. Якісні і термін експлуатації довший. Але за останні місяці в загальному коридорі почали шось горіти часто... ну прикро коли приходиш додому і в темноті відкриваєш двері (лампочка своя поближче до дверей, бо загальна давно згорена і у мене вже немає наміру міняти її для всіх), а так раз - включив і є світло. Та й і на загальну сходову клітку нормально світить і часто залишаю включену і на ніч.

Тепер суть. Вкручую філіпс, а викручую згорену якусь нашу стоватку))))) Думають, певно, ті добрі люди, та той лох і так поміняє і ніц не помітить)))) а той лох міняє і посміхається, і думає, в кого вистачить надовше терпіння чи місця на лампочки)))))..."

Тернополянин поскаржився на злодія, котрий краде лише лампочки "Philips", фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Злодій #лапочки #енергетика #світло
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
Оголошення