• Головна
  • Злодії продовжують "чистити" кишені тернополян
12:15, 27 вересня 2018 р.

Злодії продовжують "чистити" кишені тернополян

Злодії продовжують "чистити" кишені тернополян

Натовп та тиснява,– улюблені місця злодіїв-кишенькарів. За минулу добу троє мешканців краю потерпіли від спритних рук зловмисників. У потерпілих в громадських місцях зникли гаманці.

На ринку в обласному центрі втратила портмоне та 7 тисяч гривень 30-річна тернополянка. Допоки жінка розглядала товар та прицінялася, в її сумкузаліз кишенькар, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.

Без особливих зусиль невідомий злодій викрав гаманець і в іншої мешканки обласного центру. Його 35-річна жінка тримала у кишені наплічника на плечі. Як наслідок – втрата 4000 тисяч гривень.

Від кишенькового злодія потерпіла і мешканка райцентру Борщів. Гаманець теж зник з сумки потерпілої, допоки вона вибирала товар в магазині біля прилавку.

За усіма фактами крадіжок розпочаті кримінальні провадження. Правоохоронці закликають бути уважнішими до власних речей, особливо, на ринку, в громадському транспорті та в інших людних місцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #гроші #злодії
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення