• Головна
  • Мешканець Тернопільщини викопав череп невідомої істоти (ФОТО)
19:31, 2 жовтня 2018 р.

Мешканець Тернопільщини викопав череп невідомої істоти (ФОТО)

Останнім часом на Тернопільщині побільшало випадків конфронтації між людьми та природою. Люди повідомляють про справжнє нашестя мишей у помешканнях, також було убито кілька вовків, які наблизилися впритул до людських будинків.

На сторінці спільноти в мережі Фейсбук Сергій Процик опублікував допис про свою незвичайну та таємничу знахідку, додавши фотографії:

"Які будуть варіанти? Знайдено на глибині в районі 10 метрів, довжина приблизно 50-60 см".

Чоловік відкопав череп невідомої йому істоти, то ж виникло бажання з'ясувати, кому він міг належати.

"Це Альф, якого всі забули". - Написав Вова Федів.

"Свиня, видно дірки від ікол, ні кінь, ні корова такого не мають..." - Прокоментував Юрій Гринюк.

"Та де у свині такий череп довгий, там геть інша рийка несіть у музей. Потім відпишете що то цікаво".- Зазначила Оксана Любінецька.

Нагадуємо, що після масово вбивства овець на Шумщині почали ширитися чутки про невідомого звіра, який живиться виключно кров'ю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Череп #істоти #чоловік #викопав

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Шокуючий напад на працівників ТЦК: військових лупцювали чоловіки і жінки (ВІДЕО)
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
ТЦК ідуть у рейди по чоловіків, масові роздачі повісток та штрафи починаються у цих місцях: мобілізація, повістки і ВЛК
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
Оголошення
live comments feed...