• Головна
  • "Машини скінчились": в Тернополі знову конфуз із дорожньою технікою (фото)
08:32, 3 жовтня 2018 р.

"Машини скінчились": в Тернополі знову конфуз із дорожньою технікою (фото)

"Машини скінчились": в Тернополі знову конфуз із дорожньою технікою (фото)

Ще один трафунок із дорожньою технікою стався в Тернополі.

Про це у Facebook у спільноті Тернопільські плітки написав Semen Kananovych.

"Доріг не буде, машини скінчились! 2 машина за 2 дні", - й деться в дописі.

"Повстання машин", - пише Андрій Чернов.

"пороблено чи шо)", - коментує Юрій Богданович.

"врекли", - жартує Ірина Стахурська.

"Просто адекватні водії чи оператори техніки виїхали закордон. Влітку допомагав виїхати малому екскаватору з гумовими гусеницями на слизьку платформу після дощу. Горе-водії півгодини мучилися, поки їм не всипав піску на трапи )))", - додає Ivan Rudakevych.

" ... запущено самознищення !", - жартує Nazar Khamuliak.

Нагадаємо, в понеділок ввечері каток для ущільнення асфальту упав із платформи вантажівки під час транспортування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Semen Kananovych
#каток #ремонт #техніка
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення