У Тернополі працюватимуть інспектори з паркування

У Тернополі працюватимуть інспектори з паркування, Антоніна Сімаченко

У Тернополі на базі управління муніципальної поліції працюватимуть інспектори з паркування. Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету.

Як пояснює начальник управління муніципальної поліції Ігор Максимів, повноваження інспекторів з паркування визначені новим законодавством, зокрема Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів».

Цим законом передбачається, що інспектори з паркування будуть фіксувати та виносити постанови про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів, тобто евакуювати автомобілі, які перешкоджають руху іншим транспортним засобам або припарковані з порушенням правил паркування на штрафмайданчик.

Уся інформація про евакуйовані транспортні засоби буде розміщена на офіційному сайті Тернопільської міської ради. Наразі ще триває доопрацювання нормативної бази щодо роботи інспекторів з паркування, зокрема і внесення відповідних змін у Положення про роботу управління муніципальної поліції, та розробка тематичного модулю на сайті міської ради.

Про початок роботи інспекторів з паркування буде повідомлено додатково.

Тернопіль паркування інспектори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі