
13:17, 4 жовтня 2018 р.
Слідчі Тернопільщини з'ясовують причину загибелі у колодязі жінки, яка мала проблеми з психічним здоров’ям
Нещастя трапилося 3 жовтня близько 10 години на хуторі Фещуки Кременецького району. В колодязі глибиною 25 метрів виявили тіло місцевої 56-річної мешканки.
Загиблу рятувальники витягнули на поверхню. На її тілі слідів насильницької смерті не виявили, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.
Що сталося з жінкою - встановить слідство. За попередньою інформацією, пенсіонерка мала проблеми зі здоров’ям, перебувала на обліку у психіатра.
Відомості про подію правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:31, 13 червня
18:06, 20 червня
00:00, 7 жовтня 2025 р.
16:59, 17 червня
11:37, 23 червня
