У Тернополі скандальна водійка, яка влітку на машині знесла огорожу та обматюкала поліцейських, оскаржує рішення суду

Наталія Зоткіна, яка 6 серпня на автомобілі "Nissan" серед ночі знесла огорожу біля полового будинку на вулиці Замковій, а під час затримання використовувала нецензурну лексику при спілкуванні з поліцейськими, оскаржує рішення суду.

На відео, яке поширювали у соцмережах тернополяни, добре видно, що водійка перебувала в стані сп'яніння. Суд у цій справі відбувся 31 серпня. І хоч обвинувачена і прийшла до суду, аби відмітитися, проте на саме слухання так і не з'явилася.

Суд зобов'язав Наталію Зоткіну сплатити штраф у розмірі 10 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на рік, а також сплатити судовий збір - 352, 40 грн. А також штраф за знесені чотири секції турнікетної огорожі на вулиці Замковій та дві пошкоджені секції - 10 610 грн.

Проте пані Зоткіною подана апеляція для оскарження двох постанов: по-перше, накладення на неї адміністративного стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на шість місяців, по-друге, адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на один рік.

Як повідомляє "20 хвилин", судове засідання в апеляційному суді по другій скарзі мав відбутися 4 жовтня. Однак у зв'язку з ліквідацією апеляційного суду Тернопільської області скарга не розглядалася. Щодо іншої апеляційної скарги, то для неї не встигли призначити ні дату розгляду, ні суддю.

Нагадуємо, що у Тернополі правоохоронці щодня фіксують близько десятка порушень правил паркування.

Зоткіна рішення суду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі