Тернопільські студенти-медики виступають проти закордонних професійних тестувань (ВІДЕО)

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського підготували відеозвернення в якому ініціюють в Україні скасувати Міжнародний іспит  з основ медицини (фундаментальні дисципліни), а також пропонують до розгляду питання щодо виключення з Етапу 1 КРОК-1 тестування з англійської мови за професійним спрямуванням.

«Ми, студенти, не проти реформ у медичній освіті, зв’язку та обміну досвідом з іноземними колегами, але спочатку прагнемо отримати якісну освіту (удосконалену навчальну програму, забезпечення матеріально-технічної бази університетів), поступового впровадження змін.
Згідно ст.7 ЗУ Про освіту від 05.09.2017 № 2145-VIII «Мова освіти», цит.: «Держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти», - написали студенти–медики у своїй петиції до влади.

тернопіль медики студенти тест петиція,Тернопільський_державний_медичний_університет_імені_І._Я._Горбачевського
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі