У тернопільському підземеллі збираються облаштувати "кімнату тортур"

300 тисяч гривень необхідно на втілення задуму, автором якого є тернополянин Станіслав Ковальчук. Ним вже подано до "Громадського бюджету" проект організації інтерактивної кімнати тортур у підземеллі тернопільського замку.

Як повідомляє "Доба", автор ідеї зазначив, що здавніх давен у підземеллях та погребах замків були кімнати для в’язнів, допитів та тортур.

"Тернопільський замок виключенням не є, за сказаннями вчених, в певний період там був навіть ув’язнений гетьман Іван Богун. Зараз частина приміщень підвалу у замку закинуті та захаращені і використовуються, як склад для непотрібних речей, які вже давно пора викинути та зробити дійсно цікаву атракцію для містян та магніт для гостей і туристів нашого Файного міста Тернопіль", — пояснив автор ідеї.

Для повної реалізації задуму, як запевняє Станіслав Ковальчук, необхідно: "Очистити кімнату чи навіть дві в погребі замку від мотлоху, відновити автентичний вигляд, виготовити автентичні кайдани та колодки і інший інвентар, зробити освітлення. Виготовити декоративні таблички з описом та даними які нам відомі. Направити запити у архіви, Відня, Праги, Кракова, Варшави, Москви, Льваву, Києва з запитами про інформацію про полонених Тернопільського замку, щоб цю інформацію можна було більш детально висвітлити".

Детальніше про проект можна дізнатися тут.

Підземелля кімната тортур
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі