• Головна
  • "Якась мішанина": в Тернополі нарікають на якість газу (фото)
12:47, 9 жовтня 2018 р.

"Якась мішанина": в Тернополі нарікають на якість газу (фото)

"Якась мішанина": в Тернополі нарікають на якість газу (фото)

Не синій, а червоний – жителі Тернополя нарікають на колір, а відповідно, і якість газу в домівках.

Про це у спільноті Тернопільські плітки у Facebook написав Михайло Старик.

"Хто знає, що в Тернополі робиться з газом? Чому вогонь червоний? ", - написав чоловік.

Користувачі соцмереж зреагували миттєво.

"Тому що газ розбавлений", - пише Mykola Golubev.

"Ще й кіптить ужасно! Каструлі, як після саджі! Жах! Розбавляють. А гроші плати вчасно!", - коментує Лілія Сафанюк.

"Це означає, що окрім метану є інші додатки як водяна пара, азот, сірка...Повітря не може бути, бо інакше би все вибухнуло(", - зауважує Ivan Rudakevych.

"Ніц не гріє, сковорідка стоїть 5хв, поки нагріється", - додає Halyna Martynovuch.

"То не газ, а хiмiчна мiшанина, яка нiчого не варта, але за яку з людей три шкури деруть...Якiсний газ гонять на експорт, за грошi собi до кишенi", - пише Олександр Лаврентюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
фото: Михайло Старик
#газ #проблема #якість
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення