Через котельні на торфі тернополяни другий день продовжують протестувати: на акцію для дискусії очікують представників влади (НАЖИВО)

Через відновлення будівництва торф’яних котелень на вулиці Київській збираються люди вже другий день. Тернополяни перекривають дороги, оскільки котельні почали переобладнувати без згоди громади. Сьогоднішню акцію названо "Діалог з владою".

Протестувальники чекають на прихід міського голови Тернополя та представників КП Тернопільтеплокомуненерго. У випадку, якщо посадовці не прийдуть на зустріч, вони готові знову перекрити дорогу.

Дискусії щодо впровадження у місті котелень на торфі тривають ще з початку 2017 року. Анонсувалося, що в Тернополі мають запрацювати сім котелень на альтернативних видах палива. Зокрема, на вулицях: Київська, Купчинського, 14а, Лесі Українки, 4, Лемківська, 23, Франка, 16, Живова, 12 та Просвіти, 9.

Влада запевняє, що за рахунок роботи котелень на альтернативних видах палива зменшується споживання природнього газу. Окрім того, тернополяни мали б цілодобово гарячу воду. Проте тернополяни виступають проти таких котелень. Адже, на їхню думку, економія газу при цьому є дуже незначною, на відміну від завданої шкоди екології.

Як повідомляє "Медіатор", громадські активісти закликають людей збиратися задля акції протестів, поширюючи інформацію про неї в інтернеті:

"Запрошуємо усіх небайдужих мешканців вулиць Київська, 15 Квітня та Куліша до участі у акції протесту "Діалог з владою" – щодо заборони будівництва котельні на торфі по вул. Київська 3с. Основна вимога: заборона проведення будівельних робіт. В разі відсутності реакції та діалогу з боку міського керівництва ми будемо їх чекати на проїжджих частинах нашого міста".

Котельні торф протести тернополяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі