• Головна
  • "Такі секунди ламають життя": тернопільські водії нехтуються елементарними правилами ПДР (відео)
08:32, 12 жовтня 2018 р.

"Такі секунди ламають життя": тернопільські водії нехтуються елементарними правилами ПДР (відео)

Деякі водії рушають навіть на "червоне", коли на пішохідному немає людей.

Про це у спільноті Тернопільські плітки у Facebook написав Andriy Lytvyniv.

"Р - рагулізм Пр. Злуки.«Нащо чекати тих пару секунд якщо нікого нема і можна поїхати на червоне, і так нічого не буде»", - йдеться в дописі.

"В Львові часто так їздять, особливо по ночах. Хоча по ночах і в нас нерідко таке буває", - коментує Тарас Лопушняк.

"Саме такий "рагулізм" зіграв злий жарт з Дроновим у Харкові. Буквально одна секунда зломала йому життя. Треба привчатися до порядку", - додає Viktor Lylyk 

Переглянути відео можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
відео: Andriy Lytvyniv
#водії #авто #порушення #ПДР
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення