Через численні скарги в Тернополі нарешті відновили ремонт розритої ще влітку вулиці (фото)

У Тернополі на вулиці Стадникової комунальні служби відновили ремонт, який розпочали ще в липні, а згодом призупинили.

Про початок робіт повідомила місцева жителька Людмила. Жінка сподівається, що цього разу ремонт завершать повністю і більше не буде жодних відтермінувань, пише МедіаТОР.

Нагадаємо, нещодавно мешканці будинку на вулиці Стадникової, 1 організували зібрання, на якому вимагали завершити розпочатий ремонт до кінця. Адже через перериту дорогу та гори бруківки на узбіччі тернополяни не могли ні пройти, ні проїхати автівкою.

Раніше у міській раді повідомляли, що ремонтні роботи на вул. Стадникової, 1 призупинили у зв’язку з обмеженим фінансуванням. 3-го жовтня на зборах громади депутат округу Ліна Прокопів повідомила, що гроші вже знайдені та ремонт відновиться 4 жовтня о 10:00. Чого так і не сталось.  Відновили роботи лише 11 жовтня.

Через численні скарги в Тернополі нарешті відновили ремонт розритої ще влітку вулиці (фото), фото-1 Через численні скарги в Тернополі нарешті відновили ремонт розритої ще влітку вулиці (фото), фото-2 Через численні скарги в Тернополі нарешті відновили ремонт розритої ще влітку вулиці (фото), фото-3 Через численні скарги в Тернополі нарешті відновили ремонт розритої ще влітку вулиці (фото), фото-4
ремонт двір проблема
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі