Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО)

В прохолодні, але ще неморозні дні жовтня, мешканці Тернопільщини, глянувши під час прогулянки вгору, могли поспостерігати цікаві події, які, щоправда, лише фахівцям піддавалися повноцінному розумінню.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Thieri Newman опублікував фото літаючих об'єктів, які він розгледів у блакитному небі.

"Тішить щоденне авіашоу над навколишніми лісами (безпека!), не тішить, що досить далеко, фототехніка вже не витягує P.S. Той, що сіріший, здається, американський літак F-15C з Каліфорнії". - Прокоментував він фото.

"Вчора над Яблунові та Сухоставом мертві петлі хлопці робили... Це відбувалося настільки низько над поверхнею, що досить видно було літачки в деталях!).. Бомбезно.. Цікаво звідки винищувачі?" - Зазначив Юрій Сидорук.

"100% з Каліфорнії. Мені один з пілотів видався знайомим, помахав йому рукою".- Додав Сергій Ярмоленко.

Нагадуємо, що зараз в Україні тривають військові навчання "Чисте небо-2018", на котрі прибули винищувачі F-15 та транспортні літаки C-130 повітряних сил США. У жовтневих навчаннях загалом беруть участь 450 американських військовослужбовців. 

Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-1
Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-2 Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-3 Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-4 Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-5 Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-6 Над Тернопільщиною помічено американські винищувачі (ФОТО), фото-7
Американські винищувачі США небо Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі