• Головна
  • "Почаївська лавра займається контрабандою молдовського вина": український дипломат про святиню, що на Тернопільщині (ВІДЕО)
14:01, 15 жовтня 2018 р.

"Почаївська лавра займається контрабандою молдовського вина": український дипломат про святиню, що на Тернопільщині (ВІДЕО)

Різку заяву в ефірі інформаційного спецпроекту зробив український дипломат, екс-віце-прем'єр-міністр України (2005), Роман Безсмерний. Коментуючи питання надання томосу українській церкві, він закликав "розрізняти священнослужителів, бізнесменів у рясах і резедентуру у рясах".

В ефірі телепрограми на каналі "ZIK" Роман Безсмерний сказав наступне:

"Якщо в черговий раз українська держава проявить слабкість, то ми не тільки будемо мати конфлікти, ми матимемо збройні заворушення, які будуть робитися від імені церкви… Зараз усе залежить від того, як себе поведе українська держава. Агентів у рясах потрібно відправити туди, де вони мають бути. Щодо окремих із них існує по чотири-п’ять кримінальних справ".

Політик застеріг, що йдеться, для прикладу, про одеського митрополита УПЦ Агафангела, щодо якого є чотири кримінальні справи, а тоді продовжив:

"Що робиться у Почаївській лаврі, всі знають. Це контрабанда молдовського вина. Це "фабрика", яка насичує український ринок виробами з вина… Це свого роду транзитна ланка для контрабанди в Україну".

Також гість програми запевнив, що у питанні церковного майна жодних проблем не має виникнути, оскільки за останні три роки представники церков спілкувалися між собою і навіть адміністративно домовились, як усе буде поділено.

"Їх цікавило тільки одне – українська держава здатна виконувати функції із забезпечення правопорядку і безпеки, чи вона далі буде, починаючи від того, що снаряди будуть рватись, закінчуючи тим, що резидентів у рясах вона буде далі продовжувати терпіти", – заявив Роман Безсмертний.

Раніше ми вже повідомляли про те, на яких підставах УПЦ МП орендує Почаївську лавру, і чи є можливість переглянути угоду, укладену терміном на 50 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Почаївська #лавра #контрабанда #вина
Останні новини
Оголошення
live comments feed...