ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО)

Тернопільський гуморист з команди «ВІП Тернопіль» Віктор Гевко розповів у своїх сторіс, як їх команда провидить «день справжнього лондонця»

Для початку вони розпочали трапезу із справжнього англійського сніданку: бекон, тост із смаженим яйцем, ковбаски гриль, гриби та соус. Далі поїхали до палацу королеви. Вона кликала їх «на плеченько, але ми рішили не йти, бо нема часу, - жартує Гевко, - Треба подивитись місто. Ну, королева… ну, на плеченько… ну, Господи… ай…», - продовжує Віктор.

«О, Маріо - марширує! Якщо б  включити музику з «Маріо» - біля Букінгемського палацу команда підкараулила вартового та порівняли його з культовою ігровою приставкою.

А от Володьку коміки змусили «відмітитись» у New Scotland Yard (штаб-квартира Міської поліції Лондона, Скотланд-Ярд ). Казали, що дуже треба.

Показали ВІП-івці й відоме оглядове колесо біля річки Темзи. А от Біг Бен - вже не той, завішаний будівельним спорядженням виглядає не надто туристично. Зате музикант з волинкою дещо «розрядив» туманний настрій.

Біля будівлі Лондонського парламенту людно. Люди протестують з плакатами, щось вигукую: «біля парламенту тоже якась двіжуха. Що вони хочуть? Непонятно!?», - розповідає Віктор Гевко.

Показав  Віктор і відомий лондонський туман з оглядового толеса. Єдине, що добре розгледіли ВІП-вці – це Тауерський міст з світопідсвіткою. «Слова Богу, що хоча б він не на ремонті», - злилась Танька. 

Є в Лондоні також й свій Чайна-таун з відомими китайськими ліхтарями. 

На завершенні дня, коміків «заворожив» магазинний робот. Машина демонструвала, як вправно вона може переміщати кросівки з одного місця на інше, при цьому, рекламуючи товар. 

А тепер увага! Розіграш від Тетяни Песик! Хочете отримати особисто з її рук магнітика, виконуйте умови розіграшу:

ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-1

«Хто хочу подарунок із Лондона??? Пишіть, залишайте свої коменти… І я особисто оберу 5-х людей, які отримають від мене сувенір. Переможців оберу в п’ятницю», - пише вона під відео-зверненням в Інстаграмі.

ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-2 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-3 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-4 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-5 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-6 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-7 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-8 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-9 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-10 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-11 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-12 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-13 ВІП-івці з Тернополя розповіли про свої пригоди в Лондоні (ФОТО), фото-14
тернопіль лондон ВІП_Тернопіль коміки гумористи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі