• Головна
  • Тернополяни будуть під наглядом
13:03, 18 жовтня 2018 р.

Тернополяни будуть під наглядом

Питання «Про затвердження Положення про комплексну систему відеоспостереження Тернополя» розглянули й ухвалили на сесії міської ради.
Автором цього рішення був начальник міського управління транспорту, зв’язку і комунікацій Ігор Мединський. І врешті він отримав 29 «за». Не голосували 6 депутатів.

Доповідь чиновника на сесії не знадобилася. Дехто з депутатів відразу закликав колег голосувати, бо йдеться про безпеку тернополян. Адже записи камер можуть допомогти поліції у разі виникнення якихось нестандартних ситуацій і навіть злочинів. Інші політики нагадали Ігорю Мединському, що вже робили запити щодо встановлення камер на своїх округах, але відеоспостереження там досі нема.

Тож тернополянам тепер варто мати до увазі, що до об’єктів відеоспостереження уже належать усі об’єкти соціальної, економічної, житлово-комунальної, транспортної, інженерної та іншої інфраструктури міста Тернополя, а саме:
– парки (гідропарк, лісопарк, парки культури та відпочинку, парки — пам’ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери і майданчики;
– пам’ятки культурної та історичної спадщини;
– майдани, площі, бульвари, проспекти;
– вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
– тротуари;
– набережні;
– автомобільні стоянки і майданчики для паркування транспортних засобів;
– пляжі;
– кладовища;
– інші території загального користування;
– прибудинкові території;
– території будівель і споруд інженерного захисту територій;
– об’єкти міської інфраструктури (соціальні, інженерні та транспортні);
– засоби організації дорожнього руху;
– будівлі, споруди Тернопільської міської ради, її структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності міста Тернополя, та приміщення в них;
– території, будівлі, споруди закладів освіти та приміщення в них;
– території, будівлі, споруди закладів охорони здоров’я та приміщення в них.

Щоправда, у положенні є одне зауваження: «Відеоспостереження  за об’єктами… здійснюється за умови дотримання права на повагу до особистого життя». Окрім того дані, отримані із засобів відеофіксації, зберігатимуть протягом 4-х календарних днів. На п’ятий – їх знищуватимуть в автоматичному режимі, пише Терен

До речі, контроль за виконанням цього рішення поклали на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму (голова – Іван Зінь).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #відеоспостереження
Оголошення
live comments feed...