Тернопільські студенти просиділи цілу «Ніч у бібліотеці»

Днями у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за сприяння директора бібліотеки Возьного Казимира Зіновійовича відбувся проект «Ніч в бібліотеці», учасниками якого стали студенти факультету аграрної економіки та менеджменту й факультету економіка та управління.

Модераторами проекту виступили куратор групи МПКм-11 доцент Любезна Ірина Василівна, куратор групи МЕН-11 доцент Здреник Василь Степанович та студдекан факультету аграрної економіки та менеджменту Дзера Олег.

Метою проекту є популяризація читання як важливого елементу культури і формування духовних цінностей у студентської молоді через бібліотеку, виховання читацьких смаків, виявлення творчих можливостей студентів.

Основна тенденція останніх років – втрата виняткової ролі читання в житті суспільства. Без читання немислима інтеграція особистості в багатонаціональну культуру, що включає весь комплекс духовних, матеріальних, інтелектуальних рис, систем світогляду, традицій, що характеризують суспільство. Від рівня культурної компетентності громадян великою мірою залежать економіка, політика, національна безпека і конкурентоспроможність країни.

Присутні мали нагоду поринути в ще досі незнану атмосферу нічної бібліотеки, взяти участь у цікавому квесті, переглянути анімаційні фільми, обговорити їх вплив на духовний розвиток студентів, обмінятися читацькими враженнями, дружньо спілкуватися за філіжанкою кави з однодумцями. Читання ліричної поезії було родзинкою вечора. Приємно, що крім декламації улюблених поетів, звучали власні вірші нашої молоді, пише Доба

Бібліотека у співпраці з активними студентами здатна заявити про себе як про місце проведення інтелектуального дозвілля, залучення молоді до читання.
Організатори сподіваються, що захід привернув увагу студентства до  читання, викликав неймовірну емоційну реакцію та  бажання частіше читати книги.

Тернопіль ніч бібліотека студенти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі