Голову ОСББ у Тернополі ледь не задушили через підвал

Голову ОСББ у Тернополі ледь не задушили через підвал, Антоніна Сімаченко

У Тернополі гостро стоїть проблема ігрових закладів, які знаходяться у житлових будинках. Так звана "Національна Лотерея" створює дискомфорт мешканцям багатоповерхівок, оскільки, часто там збираються неповнолітні, які влаштовують дебоші та розпивають спиртні напої.

Гральні заклади нібито перевіряють, чи діють вони в межах законодавства, але як стверджує голова ГС "Рада голів ОСББ міста Тернополя" Сергій Лупак, патрульна поліція майже не слідкує за такими структурами.

— Я живу в багатоквартирному будинку, де знаходяться ігрові автомати, або так звана "Національна Лотерея". У даних закладах відбувається розпивання алкогольних напоїв та навіть вживання наркотичних речовин. Поліція запевняє, що вони перевіряють такі заклади і вони відповідають нормам діючого законодавства. Також вони нібито контролюють, але фактично такого не відбувається, бо мої вікна виходять на гральний заклад і я бачу, чи буває там поліція, чи ні, — зауважив голова ГС "Рада голів ОСББ міста Тернополя" Сергій Лупак.

Також Сергій Лупак повідомив, у березні був випадок, коли одного з голів ОСББ, який захищав спільне підвальне приміщення почали душити. Відбитки та синяки з потерпілого зняли, але відповіді поліція так і не надала.

— Була ситуація, коли одного з голів ОСББ душили, бо він захищав спільну сумісну власність — підвальне приміщення 33 метри квадратних. Один зі співвласників хотів захопити підвал, пробивши панель. Голову ОСББ почали душити. Були знаті відбитки й взяті показання, але відповіді, чи порушення кримінальна справа, чи ні від березня немає. Справу так і не відкрили, через відсутність свідків, — розповів Добі голова ГС "Рада голів ОСББ міста Тернополя" Сергій Лупак.

Голова Громадської спілки впевнений, що поліції та дільничим інспекторам потрібно більше співпрацювати з мешканцями житлових будинків з того починається безпека. Питання безпеки мешканців обговорили під час круглого столу "Діалог задля безпеки".

Тернопіль підвал голова ОСББ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі