• Головна
  • “У незрозумілих ситуаціях можна переглянути запис”: тернопільські мами про камери спостереження у школах і садочках
11:45, 23 жовтня 2018 р.

“У незрозумілих ситуаціях можна переглянути запис”: тернопільські мами про камери спостереження у школах і садочках

Відеоспостереження у навчальних закладах з кожним днем ​​стає все актуальнішим. У зв'язку з Керченською трагедією збільшилась увага до безпеки у садках, школах, коледжах. 17 жовтня у Керчі 18-річний хлопець влаштував теракт у коледжі.

Як повідомляє "20 хвилин", тернопільські матері на запитання про їхнє ставлення до відеоспостреження у навчальних закладах відповідають здебільшого схвально.

"Добре, коли батьки у будь-який момент мають доступ до відеонагляду і можуть зайти через інтернет", - вважає тернополянка Тетяна. - "Якщо є така можливість, то це дуже добре. Це буде дисциплінувати вихователів і батьки будуть спокійні за дітей. А звичайний відеозапис - не має змісту".

Більшість опитаних зазначили, що відеонагляд у школах та садочках потрібен. 

"До відеоспостереження у школах ставлюся позитивно", - каже Вікторія Фідак.- "Адже при якихось незрозумілих ситуаціях зможуть переглянути запис. Бо якщо це суто для перегляду керівництва, то незрозуміло для яких цілей".

Такої ж думки дотримуються і пані Світлана, і пані Антоніна. 

"Як на мене, камери у закладах освіти - це правильно", - переконує жінка. - "Ви ж бачите, який зараз час. Зараз і діти “шалені”, і вчителі “шалені”. А як є запис, то хоч буде можливість щось довести. Бо образити може кожен, а потім цю вину довести важко". 

"Я вважаю, що це потрібно", - зазначає тернополянка Антоніна. - "Це і контроль, і безпека. Навіть якщо якась незрозуміла ситуація, то можна перевірити". 

"Камери потрібні", - розповідає мама двох школярок Галина Трач. - "Позитивно ставлюся до цього. Раптом щось би сталось, можна подивитися. Зараз ще є онлайн-трансляція, щоб в реальному часі стежити за дитиною. Це також дуже добре і має велике значення".

“У незрозумілих ситуаціях можна переглянути запис”: тернопільські мами про камери спостереження у школах і садочках  , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Камери #матері #камери #спостережень
Оголошення
live comments feed...