
14:01, 23 жовтня 2018 р.
Комбайнер залишив ціле село на Тернопільщині без електроенергії
Через неуважність та роботу у нічний час, водій комбайну зніс електроопору та залишив ціле село без електренергії.
Про прикрий інцидент розповів у мережі сільський голова села Бабинці Віталій Солтицький.
Інцидент стався у селі Бабинці, Борщівського району. Працюючи вночі на полі, комбайнер від ТОВ “Агрополіс” завалив електроопору високовольтної лінії. Через аварійну ситуацію село Бабинці було знеструмлене.
На щастя, все минулося без жертв і ніхто з працівників, які проводили збір кукурудзи, не постраждав.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
14:47, 17 червня
39
20:41, 16 червня
13:52, 17 червня
23
