Вже не працює частина ліхтарів, які вмонтували у бруківку на вулиці Валовій, що в Тернополі (ФОТО)

На вулиці Валовій, що в центрі Тернополя, працівники підрядної організації нещодавно вмонтували у бруківку нові ліхтарики, адже вже тривалий час там не працювала підсвідка, встановлена там ще у 2012 році.

Як повідомляє "Доба", підрядники обіцяли встановити на заміну старим та  геть зіпсованим ліхтарикам більш надійні. Однак після завершення робіт минув лише місяць, а частина із них вже не функціонують.

Підсвітка, яка залишилася, має різні кольори та працює у різних програмах.

Раніше вона була скляна, цього ж разу - з монолітного протиударного пластику. Нова світлова бруківка містить світлодіоди RGB, що робить її дуже енергоощадною.

Нагадуємо, що завтра (24 жовтня) повинно відбутися офіційне відкриття у Тернополі першого в місті ресторану "McDonald's".

Вже не працює частина ліхтарів, які вмонтували у бруківку на вулиці Валовій, що в Тернополі (ФОТО), фото-1 Вже не працює частина ліхтарів, які вмонтували у бруківку на вулиці Валовій, що в Тернополі (ФОТО), фото-2 Вже не працює частина ліхтарів, які вмонтували у бруківку на вулиці Валовій, що в Тернополі (ФОТО), фото-3 Вже не працює частина ліхтарів, які вмонтували у бруківку на вулиці Валовій, що в Тернополі (ФОТО), фото-4
Ліхтарі вулиця Валова Тернопіль бруківка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі