• Головна
  • Кого шукають журналісти «Інтера» у Тернополі?
11:00, 24 листопада 2012 р.

Кого шукають журналісти «Інтера» у Тернополі?

«Інтер» влаштував невеликий кастинг для студентів спеціальності «Журналістика».

Зустріч із представниками всеукраїнського телеканалу «Інтер» пройшла у ТНПУ 22 листопада. Студенти спеціальності «Журналістика» познайомилися із менеджерами по підбору персоналу на канал Іриною Давискибою та Олесею Дідик. 

Гості підготували відео-презентацію про медіа-групу «U. A. Inter Media Group Limited» до якої входить 9 телеканалів, серед яких і «Інтер», та декілька продакшин-студій. Проте, вони презентували «Інтер» не тільки як однин із провідних каналів України, але як і потенційного роботодавця. Менеджери розповіли, як можна пройти практику на телеканалі і почати телевізійну кар’єру. Для цього потрібно відіслати направлення із університету, резюме та пройти співбесіду. Студенти цікавилися, на які професійні риси будуть звертати увагу на співбесіді, чи можна поєднати із навчанням практику на каналі. 

На завершення зустрічі гості провели невеликий кастинг. Студентам роздали текст та запропонували підготувати про себе розповідь на декілька речень. Після підготовки бажаючі по одному заходили у аудиторію і пробували себе у якості ведучих інформаційних та розважальних програм. 

Студентка Оксана Кулик брала участь у кастингу. Вона впевнена, що кожен досвід знадобиться їй у майбутньому, адже це ще один крок до мрії. Студентка Марта Пономаренко також спробувала себе у якості ведучої. Дівчина розповіла, що зайшла у аудиторію першою, тому трішки хвилювалася. Проте, читала текст чітко і виразно. 

Ірина Давискиба та Олеся Дідик зазначили, що такі зустрічі ефективні, оскільки студенти можуть спробувати себе перед камерою у ролі ведучих та у подальшому при бажанні пройти практику на столичному телебаченні. Телеканал, у свою чергу, зацікавлений у тому, щоб сформувати базу молодих та перспективних журналістів для майбутніх проектів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...