У Тернополі "горіло" депо (фото)

24 жовтня у Тернополі відбулися тактико-спеціальні навчання на базі ВСП «Моторвагонне депо Тернопіль».

Захід організовано з метою тренування навиків керівного складу у формуванні та розгортанні сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону, вдосконалення тактичного мислення начальницького складу в оцінці обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил, засобів та керівництві особовим складом під час ліквідації пожеж  в резервуарах для зберігання легкозаймистих речовин.

Згідно тактичного задуму, внаслідок порушення правил пожежної безпеки при перекачуванні  дизпалива з залізничної цистерни в резервуар виникла пожежа резервуару РВС-2000.

Повідомлення про подію надходить до Служби порятунку від чергового, який одночасно віддає наказ на відправлення пожежного поїзда зі станції Тернопіль.

До прибуття рятувальних підрозділів, добровільна пожежна дружина об’єкту організовує термінову евакуацію працівників, а також відключає електропостачання об’єкту

Після отримання повідомлення про подію, оперативно-диспетчерська служба Управління направляє до місця виклику підрозділи Тернопільського гарнізону. Також про дану надзвичайну подію повідомляють працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції, РЕМ, «Екстреної медичної допомоги» та Водоканалу.

Загалом, було залучено 8 одиниць техніки, 35 чоловік особового складу підрозділів Тернопільського гарнізону ДСНС та пожежний поїзд станції Тернопіль.

Керував навчаннями заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький. Підводячи підсумки заходу, він вказав на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки громадян.

До слова, такі тренування є надзвичайно важливими для усіх служб цивільного захисту, адже, допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на подібні надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру.

У Тернополі "горіло" депо (фото), фото-1 У Тернополі "горіло" депо (фото), фото-2 У Тернополі "горіло" депо (фото), фото-3 У Тернополі "горіло" депо (фото), фото-4 У Тернополі "горіло" депо (фото), фото-5
Тернопіль пожежа навчання депо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі