“Вони потребують вашої підтримки”: у Тернополі збирають кошти на реабілітацію чотирьох діток з інвалідністю

Коваль Олена разом з однодумцями започаткувала ініціативу «Життя без меж», щоб допомагати дітям, які через різні обставини не можуть ходити. Сума, яку необхідно зібрати для проходження реабілітації чотирьох діток більше 44 тисяч гривень.  

Життя Без меж - це не пусті слова, це те, на що має право кожний, - каже організатор проекту Олена Коваль. - Мета нашого проекту - допомогти дітям з важкими формами інвалідності тим, які самостійно не можуть ходити, пройти курс реабілітації у центрах, де їх батьки побачили найкращі результати. 

Сама Олена Коваль - мати, яка виховує дитину з важкою формою інвалідності.  Пише 20 хвилин.

Її син, Володя, у свої чотири роки не розмовляє, не сидить і не ходить. Сім’я Олени єдина в Україні з діагнозом, навіть немає в списку орфанних захворювань. Співорганізатором проекту виступає Олександр Хома – молодий хлопець, який веде активний спосіб життя і прагне, щоб таке було у кожного. 

Загалом, хвиль у проекті буде декілька і всі вони будуть спрямовані на охоплення різних сторін життя дітей з інвалідністю. Перший - флешмоб “Біжи заради тих, хто не може”. Ця хвиля буде спрямована на те, що дітки стали на крок ближче до здійснення їх мрії – зробили Перші самостійні кроки. Учасники – четверо дітей, які за зібрані кошти пройдуть реабілітацію у центрах, де вже раніше досягли хороших результатів.

тернопіль життя_без_меж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі