На Тернопільщині загинув 18-річний тракторист

Управління Держпраці у Тернопільській області завершило спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 20 серпня 2018 року у фермерському господарстві «СМП» з трактористом-машиністом 2000 р. н.

Відповідно до висновку Тернопільського бюро судово-медичної експертизи, смерть тракториста-машиніста настала від масивної травми тіла з численними переломами кісток скелету та ушкодження внутрішніх органів. При експертизі взірця крові етилового алкоголю не виявлено.

Нещасний випадок стався на ділянці дороги у с. Вишгородок Лановецького району. 18-річний працівник був за кермом трактора Беларус-892 із причепом,  завантаженим зерном.  Рухаючись до спуску «Т»-подібного перехрестя у с. Вишгородок, тракторист не впорався з керуванням – трактор почало заносити, оскільки був відсутній гідравлічний шланг з’єднання гальмівної системи трактора з гальмівною системою причепа, після чого він перекинувся на лівий бік. Потерпілого знайшли під причепом без ознак життя.

Причини настання дорожньо-транспортної пригоди та осіб, дії яких призвели до нещасного випадку встановить Слідче Управління ГУНП у Тернопільській області.

Розглянувши матеріали розслідування нещасного випадку, комісія визнала нещасний випадок пов’язаним із виробництвом. Посадовим особам підприємства доручено здійснити заходи щодо усунення причин нещасного випадку. Члени комісії мали зустріч із сім’єю потерпілого та роз’яснили права щодо розв’язання соціальних проблем, які виникли внаслідок нещасного випадку.

Тернопільщина тракторист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі