"Проїзд у тернопільських маршрутках поб'є всі рекорди": тернополянин створив картосхему вартості проїзду в обласних центрах України (ФОТО)

В Тернополі передбачається чергове підняття вартості проїзду в громадському транспорті. Зацікавившись цією темою, тернополянин вирішив створити картосхему, аби порівняти вартість проїзду в усіх обласних центрах України.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Іван Рудакевич виклав її, додавши розлогий коментар:

"Після кількох днів збору та обробки інформації нарешті підготував обіцяну картосхему вартості проїзду в громадському транспорті у містах України. Для порівняння доходів населення також створив картосхему рівня середніх заробітних плат по регіонах України.

Ще раз нагадаю, що причиною створення тих карт і аналізу інформації є наміри підняти вартість проїзду в міському транспорті в Тернополі до найвищих цін в Україні! В ході дослідження звернув увагу на деякі цікавинки:

- найдешевший електротранспорт в Івано-Франківську, Полтаві, Черкасах, Кременчуці;

- проїзд для студентів у Черкасах чи учнів в Івано-Франківську БЕЗКОШТОВНИЙ! Черкаси заслуговує бути раєм для українських студентів:

-найдешевші маршрутки переважно в центрі України (Черкаси, Суми, Полтава), напевно, через "Рути" на газі:

- найдорожчий проїзд переважно у містах-мільйонерах - Києві, Харкові, Дніпрі. У Львові найдорожчий електротранспорт, а в столиці є маршрутки по 5 гривень. Однак Тернопіль їх вирішив обігнати!(- відповідно й зарплати найвищі у Києві, Дніпропетровщині і Донеччині. Хоча приємно здивували також Львівщина і Закарпаття. Відповідно виникає логічне запитання до міської влади Тернополя та місцевих перевізників - Чи не зависоку "планку" берете панове? 6-7 гривень за проїзд в тролейбусі та 9-10 у полатаних маршрутах б’ють всі рекорди у загальноукраїнському контексті. І ще дивно, скільки мешканці та гості міста терпітимуть таких "міцних господарників?""

"Проїзд у тернопільських маршрутках поб'є всі рекорди": тернополянин створив картосхему вартості проїзду в обласних центрах України (ФОТО), фото-1 "Проїзд у тернопільських маршрутках поб'є всі рекорди": тернополянин створив картосхему вартості проїзду в обласних центрах України (ФОТО), фото-2
Тернополянин картосхема вартість проїзду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі