• Головна
  • У Збаражі, що на Тернопільщині, зграя собак тероризує людей (ФОТО)
12:15, 29 жовтня 2018 р.

У Збаражі, що на Тернопільщині, зграя собак тероризує людей (ФОТО)

Поки мешканці Тернопільщини стривожені нападами вовків на селян, дехто стикається із несподіваною агресією звичайних вуличних собак. Збаражчанка Наталія Митрофанова могла стати жертвою псів разом зі своїми маленькими дітьми.

На сторінці спільноти "Політичний Збараж" було опубліковано допис із розповіддю жінки про те, як вона зіштовхнулася зі зграєю собак, коли вела дитину у садок. Найбільше жінку вразило те, що деяких з цих собак вона сама підгодовувала.

"Нехай любителі тварин кажуть що завгодно, але це страшно, коли на тебе біжать кілька великих псів, яких ти не лише не чіпав, а навіть не дивився у їхній бік. Тут є кілька собак, яких я підгодовую, а вони все-одно гарчать. Але у захисників на все найдеться пояснення: погана людина, бо дала супу, а не ковбаси".

Також пані Наталія побоюється, що від нападів собак можуть постраждати діти, адже з приходом холодів тварини стануть ще агресивнішими.

Нагадуємо, що нещодавно мешканці села Глина, що на Тернопільщині, гуртом боролися із вовком.

У Збаражі, що на Тернопільщині, зграя собак тероризує людей (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зграї #собак #нападають #Збараж
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення