У п’ятому класі однієї зі шкіл Тернополя завели “зошит для доносів”

Матір учня однієї зі шкіл Тернополя вкрай серйозно стривожилася, дізнавшись, що що у класі, де навчається її дитина завели фактично "зошит для доносів". Жінка каже, що говорила на цю тему з класним керівником і та запевнила, що у цьому немає нічого поганого. 

Як інформує "20 хвилин", матір учня поширила відомості про цю ситуацію в соцмережах, а також звернулася до преси. 

"Таким чином однокласники доповідають один на одного", - розповіла жінка. - "На батьківських зборах, які були місяць тому,  про те, що буде такий зошит не попереджали. У класі він з’явився два тижні тому. Батьки нічого про це не знали, аж поки діти не почали розказувати. Пишуть хто і що бачив, хто на кого ображається. Наразі моя дитини через цей зошит не постраждала, але мене обурює, що у класі де вона навчається така поведінка вважається нормою".

Класний керівник цього класу спробувала дати свій коментар стосовно ситуації:

"Я не можу про це нічого вам сказати. Вперше про це чую". 

Не знає про "зошит для доносів" і директор школи №4 Наталія Левенець. Ніяких вказівок чи рекомендацій від дирекції для його створення не було. 

"Я була на класних годинах у цьому класі", - каже директор. - "Для учнів проведено було "Посвяту в п’ятикласники", де діти давали клятву, що будуть жити дружньо і поважати честь і гідність один одного. Проводили виховні години щодо булінгу у кожному класі".

Ситуація вимагає встановлення всіх обставин. З'ясовуються усі нюанси.

Нагадуємо також, що тернопільські батьки обурені рішенням запровадити "шестиденку" для школярів, аби зекономити на опаленні.

У п’ятому класі однієї зі шкіл Тернополя завели “зошит для доносів” , фото-1
Школа зошит доносів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі