У Тернополі на вулиці Січових Стрільців невідомий припаркував своє авто посеред дороги (ФОТО)

Мешканці Тернополя помічають неналежну поведінку водіїв, які паркують свої транспортні засоби в місцях, які для цього не призначені. Це може бути не лише тротуар, а й навіть середина вулиці.

До редакції сайту 0352.ua звернувся читач, аби повідомити про обурливий випадок: водій залишив своє авто припаркованим просто посеред дороги, що не лише  заважало рухові автотранспорту, але й могло призвести до виникнення аварійної ситуації.

Сталося це просто в центрі Тернополя, на вулиці Січових Стрільців. Машина марки "Opel" повністю перекриває собою половину дороги.

Нагадуємо, що 29 жовтня у Тернополі, під дитячою поліклінікою, також були помічені автомобілі, припарковані прямо на зебрі пішохідного переходу.

У Тернополі на вулиці Січових Стрільців невідомий припаркував своє авто посеред дороги (ФОТО), фото-1 У Тернополі на вулиці Січових Стрільців невідомий припаркував своє авто посеред дороги (ФОТО), фото-2 У Тернополі на вулиці Січових Стрільців невідомий припаркував своє авто посеред дороги (ФОТО), фото-3 У Тернополі на вулиці Січових Стрільців невідомий припаркував своє авто посеред дороги (ФОТО), фото-4 У Тернополі на вулиці Січових Стрільців невідомий припаркував своє авто посеред дороги (ФОТО), фото-5
Невідомий припаркував авто посеред дороги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі