"Батько скаржився на погане самопочуття", - тернополянка розповіла як ледь не втратила батька

Тернополяна Анна Пилипів написала в соцмережі, як її батько ледь не помер. Жінка повідомила, що її батько звернувся до лікаря у п’ятницю в після обідній час. Гастроентеролог виписала кровоспинні ліки і відпустила на вихідні додому: пийте багато води і робіть уколи. 

Донька наполягла на звернені до лікаря іншої клініки. Уже ввечері чоловіку зробили ендоскопію та виявили у шлунку сильну кровотечу та язву. У суботу його у важкому стані перевели у реанімаційне відділення.

«Ви собі уявляєте, щоб б було, якби він послухав цю "лікарку" і залишився вдома? Та він до понеділка б не дожив(! Прошу Бога, щоб мій батько одужав», - написала у дописі донька.

«Пишу цей пост не для того, щоб покарати лікаря, тому що розумію, що в наш час це нереально. А для того, щоб застерегти інших людей, можливо це збереже бодай одне життя. 
Отже, мій батько в п'ятницю в обід звернувся( неофіційно) до гастроентеролога 2 міськлікарні зі скаргами на погане самопочуття і чорний понос, який був уже два дні. Лікар його оглянула, толком нічого не сказавши, приписала 2 кровоспинні препарати, там же їх і вколовши, відпустила на вихідні додому. Тобто вона підозрювала кровотечу! Хірургів чи ендоскопіста вона не закликала, сказавши, що в таку пору дня вже нікого нема. Каже, ви йдіть додому, лежіть, на роботу не йдіть, ПИЙТЕ БАГАТО ВОДИ та коліть уколи! А в понеділок зранку прийдете та й будем обстежуватись.
Вийшовши з лікарні, батько мені це все розказав. Але мені щось не давало спокою. Я подзвонила своїй знайомій лікарці і це все їй розказала. Вона наполягла на терміновій ендоскопії. Завдяки їй і лікарям з іншої лікарні мій батько залишився живий. Ми ввечері зробили ендоскопію, а там шлунок весь залитий кров'ю!!! Язва! Батькові в лікарні, вночі з літровими крапельницями стає погано. Його в суботу переводять в реанімацію у важкому стані. Ви собі уявляєте, щоб б було, якби він послухав цю "лікарку" і залишився вдома? Та він до понеділка б не дожив(!
Прошу Бога, щоб мій батько одужав.
І хочу застерегти людей: ЧОРНИЙ ПОНОС МОЖЕ БУТИ ОЗНАКОЮ КРОВОТЕЧІ! Якщо ви нічого не їли, щоб могло зафарбувати кал, сходіть до лікаря на ендоскопію!»

тернопіль лікар гастроентеролог кровотеча виразка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі