• Головна
  • Як тернополяни реагують на подорожчання проїзду: на зупинках громадського транспорту провели опитування (ВІДЕО)
12:31, 31 жовтня 2018 р.

Як тернополяни реагують на подорожчання проїзду: на зупинках громадського транспорту провели опитування (ВІДЕО)

У Тернополі підняли тарифи на проїзд у громадському транспорті. Тепер проїзд у маршрутці вартуватиме 9 гривень, у тролейбусі – 8. У міськраді запевняють, що новий тариф – економічно обгрунтований і мінімально можливий.

Як повідомляє "ІНТБ", деякі тернополяни не приховують обурення і на питання, поставлені на зупинках громадського транспорту, відповідають доволі різко.

"Вибачте, такі маршрутки... Та це ж взагалі. Грязні... Ну, я не знаю... Непомиті. Погано, в дійсності погано. Я не знаю, що будуть далі люди робити..." - Висловила своє ставлення тернополянка Ольга.

"Та то дуже багато. Я вважаю, що це... Це зарплати не підіймають, а для чого підіймають транспорт. А зарплати коли будуть підіймати?" - Зазначила пані Галина. -"Але я просто вражена. Ну, як це 9 гривень. Значить, будем пішки ходити на роботу. Чи як?"

"Ну, та звичайно як. Як до любого подорожчення - негативно. Та в нас всі ціни забагато. Не тільки 9 гривнів за транспорт. Подивіться за ціну за газ. Про що ми говорим?" - Мовив тернополянин Олександр.

"Тролейбуси треба ремонтувати за якісь гроші. Треба піднімати тарифи, бо нема чим їздити. Але в першу чергу треба підняти людям зарплату". - Повідомила Любов Матвіївна.

Нагадуємо, що в міській раді Тернополя пояснили різке підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті. 

Як пояснює начальник управління економіки, промисловості, та праці Тетяна Корчак:

"При розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту (маршрутки, автобуси), враховувалося: кількість автобусів, їхні паспорти маршрутів, протяжність маршрутів, а також матеріальні витрати - це витрати на паливо, на шини та мастильні матеріали, а також розраховувалася амортизація, норматив чисельності водіїв та інше", - зазначає Тетяна Корчак. – "Від періоду останнього підняття цін на проїзд, яке відбувалося в місті у 2017 році, вартість паливних матеріалів зросла на 16 %, а розмір мінімальної заробітної плати зріс на 15%. Відтак, при формуванні нового тарифу на послуги пасажирського автомобільного перевезення, у нього закладена ціна на дизельне пальне з врахуванням індексу інфляції (розміром 30 грн/літр), а також розмір мінімальної заробітної плати на рівні 4170 грн, який є прогнозований Урядом уже з січня 2019 р. При формуванні тарифів на послуги міського електричного транспорту (тролейбус) додатково враховувався також ріст вартості електроенергії".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #подорожчання #проїзду #реакція
Оголошення
live comments feed...