В одному із міст Тернопільщини придумали поставити розумні лавки (ФОТОФАКТ)

В одному із міст Тернопільщини придумали поставити розумні лавки, Тетяна Ілюк

У місті Чортків відбулося урочисте відкриття «СМАРТ» лавок. Це стало можливе завдяки спільному  проекту ГО «Ініціатива» та Чортківської міської ради, завдяки субгрантовому проекту «EE-Community» «Зарядись інформацією», який фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом за сприяння Асоціації “Енергоефективні міста України».  

На центральній площі Героїв Небесної Сотні встановлено «розумні лавки» із фотовольтаїкою, Wi-Fi та інформаційним табло, де мешканці та гості міста зможуть ознайомитися з відновлюваними джерелами енергії, альтернативними видами палива та поточним напрямом державної політики у сфері енергетики. Повідомили у Чортківській міській раді.

Дані «розумні лавки» корисні як для місцевих жителів, так і для туристів, студентів, оскільки центральна площа є публічним простором, де проходить активне соціальне життя, забезпечуючи їм доступ до інформації, спілкування та можливістю зарядки гаджетів від сонячних панелей. 

Вже сьогодні на лавці розміщено інформаційні плакати з програмою Чортківської міської ради по сприянню впровадженню відновлювальних джерел енергії мешканцями нашого міста шляхом відшкодування частини вартості матеріалів на встановлення сонячних електростанцій. Міська рада, яка взяла на себе зобов’язання зменшити викиди парникових газів та поширювати використання поновлюваних джерел енергії, буде мотивувати до нових проектів, які підтримують виробництво та використання екотехнологій. 

Даний проект є яскравим прикладом об’єднання спільних зусиль неурядових організацій, громадськості, органів місцевого самоврядування до вирішення проблем із енергозбереження та глобального потепління в цілому. 

В одному із міст Тернопільщини придумали поставити розумні лавки (ФОТОФАКТ), фото-1 В одному із міст Тернопільщини придумали поставити розумні лавки (ФОТОФАКТ), фото-2 В одному із міст Тернопільщини придумали поставити розумні лавки (ФОТОФАКТ), фото-3
тернопіль чортків розумні лавки смарт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі