• Головна
  • На Тернопільщині розпочинається сезон полювання
10:26, 1 листопада 2018 р.

На Тернопільщині розпочинається сезон полювання

На Тернопільщині розпочинається сезон полювання

 У суботу, 3 листопада, на Тернопільщині розпочинається сезон полювання на диких парнокопитних тварин.

Триватиме він на території мисливських угідь ДП «Тернопільський лісгосп» до 30 грудня 2018 року.

Про це повідомили у цьому  державному підприємстві.

Днями колективного та облавного полювання на парнокопитних є субота й неділя.

На цей сезон встановлено таку вартість полювання на парнокопитних тварин: на кабана - 3600  грн.; на козулю - 2250 грн.

До полювання допускаються лише ті мисливці, які мають посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на відповідний мисливський сезон та інші необхідні документи на право полювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #полювання
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення