• Головна
  • Кидай дитину – дуй на роботу: нова ініціатива депутатів підтвердила їх діагноз
20:41, 8 листопада 2018 р.

Кидай дитину – дуй на роботу: нова ініціатива депутатів підтвердила їх діагноз

З 1 січня 2019 року влада має намір змусити жінок, які стали матерями, віддати немовлят нянькам, а самим йти на роботу.

Скандальний закон вже отримав масу гнівних коментарів збоку простих українців. Новий закон стосується тих матерів, у когго діти до 3-х років. Скандальний документ передбачає компенсувати сім’ям 1500 гривень в місяць на оплату нянь, щоб батьки поверталися на роботу. А також за рік батькам, які офіційно найняли на роботу няню, відшкодовувати розмір прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.

Така ініціатива профільного міністерства спровокувала просто вибух емоцій у простих українців, які не розуміють, як можна таке пропонувати молодим матерям, крім того, що місячна компенсація менша, ніж вартість обіду депутата. У соціальних мережах з’явилася маса обурених коментарів. Так, українці нагадали парламентарям, які пишуть подібні закони, що в перші дні життя дитина вкрай потребує опіки матері. Українці не уявляють, як чиновникам в голову прийшло таке нововведення.

"Хотів би подивитися на матерів які віддадуть своїх грудних дітей чужий няні. Як на мене це найвища міра дебілізму",

"Що за х*йня!!! В цей період дитині дуже важливий контакт з мамою для нормального розвитку, а його буде няньчити якась тітка !!! ??? Ви що "реформатори" зовсім о*уїли!!!??? У мене враження, що сьогоднішні реформатори всі вилупилися з яйця вимерлих динозаврів!",

"Що за маячня взагалі дах поїхав х*йнею страждають. При*урки", "Явне ожиріння мізків! Мислити адекватно вони вже не здатні. Конкретний дебілізм!", – пишуть користувачі. Більш того, українці підкреслюють, що на таку смішну суму – 1500 гривень неможливо найняти няню. "З глузду з’їхали. Цікаво, а де вони знайдуть нянь на 1500 гривень на місяць?",

"Хоч би не смішили! Няню? За такі копійки? Маячня якась!", "Як вам це подобається няня за 1500 гр на місяць, вони взагалі в іншому вимірі живуть?", "Яка ж це няня буде сидіти з дитиною за 1500?", – обурюються українці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#матері #закон
live comments feed...