• Головна
  • Підприємство, яке фігурує у кримінальному провадженні, буде ремонтувати очисні споруди на Тернопільщині
17:15, 9 листопада 2018 р.

Підприємство, яке фігурує у кримінальному провадженні, буде ремонтувати очисні споруди на Тернопільщині

У місті Чортків, що на Тернопільщині, розпочали реконструкцію біологічних очисних споруд за 23,5 мільйона гривень ще минулого року. Тендер виграла рівненська фірма - ТОВ "Комфорт-Еко".

Та цього року керівники підприємства ТОВ "Комфорт-Еко", яке виконує роботи у Чорткові, заявили, що через здорожчання основних матеріалів, підвищення зарплати, та інші чинники, суму договору потрібно збільшувати, або ж розірвати.

Як повідомляє "БезТабу", у Чорткові погодилися на пропозицію фірми та не проводили нову процедуру закупівлі, а просто зробили неконкурентну переговорну процедуру, згідно якої фірма ТОВ "Комфорт-Еко" продовжуватиме ремонт очисних споруд у Чорткові та вже за більшу суму.

Натомість, експерти "Центру громадського моніторингу та досліджень відзначили, що такідії є неправомірним застосуванням переговорної процедури закупівлі і навіть написали скаргу вЗахідний офіс Держаудитслужби , та там повідомили, що перевірку проведуть тільки під час проведення наступного контрольного заходу.

До слова, фірма ТОВ "Комфорт - Еко" фігурує у кримінальному провадженні, яке відкрили цього року, за частиною першою статті 366 КК України - підробка документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тендер #кримінальне #провадження #підприємство
live comments feed...