• Головна
  • Вперше Тернопільщина піднялася по динаміці зростання середньої зарплати до переліку областей-лідерів – голова ТОДА
15:50, 13 листопада 2018 р.

Вперше Тернопільщина піднялася по динаміці зростання середньої зарплати до переліку областей-лідерів – голова ТОДА

Тернопільська область уже не вважається депресивним регіоном. Навпаки з Тернопільщиною пов’язано дуже багато успішно реалізованих проектів, створення комфортних умов для бізнесу, покращення ділового клімату, створення нових робочих місць та залучення інвестицій і це ще далеко не весь перелік. Утім, на досягнутому не зупиняємося.

Протягом останніх кількох років, за словами голови ТОДА Степана Барни, область працює над створенням умов для реалізації бізнесу, а останні півтора року для нас ключові. За підсумками 2017-го і дев’яти місяців 2018-го, бізнес у власний розвиток вклав майже 12 млрд. грн.

«Це були інвестиції в реальний сектор економіки, які дозволили створити понад 6 тис. нових робочих місць лише за перше півріччя поточного року. Тому сподіваюся, що в такому напрямі працюватимемо й надалі», – зазначив Степан Барна.

 Зростає й середня заробітна плата. Сьогодні ця сума по області складає понад 7 тис. грн.

 «Так, це небагато. Але згадаймо з чого ми починали. У березні 2015-го, на час мого призначення на посаду голови облдержадміністрації, середня заробітна плата була 2 300 грн. Тому різниця є і це водночас є також результатом децентралізації. Вперше за багато років Тернопільщина піднялася по показниках і по динаміці зростання середньої заробітної плати до переліку областей-лідерів», – акцентував Степан Барна.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати #Степан Барна
live comments feed...