• Головна
  • Посол США поділилася у Тернополі секретами швидкого вивчення англійської мови
17:45, 13 листопада 2018 р.

Посол США поділилася у Тернополі секретами швидкого вивчення англійської мови

Як покращити рівень викладання англійської мови в українських вищих навчальних закладах обговорили сьогодні під час круглого столу викладачі Тернопільського національного економічного університету разом з послом США в Україні Марі Йованович та головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною.

Як інформує прес-служба ТОДА, під час заходу акцентували на важливості обміну досвідом, стажуванні студентів за кордоном та професійному розвитку викладачів.

За словами Степана Барни, для Тернопільщини важлива якісна підготовка майбутніх фахівців у місцевих вишах та хороший рівень викладання іноземної мови.

"Завдяки знанню іноземних мов для українців відкриваються нові можливості заявити про себе професійно, залучати інвесторів та налагоджувати зв’язки з іноземними партнерами. Зокрема, лише за перше півріччя зовнішньо-торгівельний оборот між Тернопільською областю та американськими компаніями склав 6,2 млн. дол. Окрім цього, за останні 2 роки Тернопільщина залучила майже 190 млн. грн. в рамках міжнародної технічної допомоги", – зазначив Степан Барна.

Нагадаємо, що Посол США в Україні Марі Йованович перебувала з робочим візитом у Тернополі. Вона взяла участь в офіційному відкритті "McDonald’s" та ярмарку вакансій для органів місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Посол #США #англійська #мова #секрети
live comments feed...